• polski
  • angielski
  • francuski
  • hiszpański

PŁYN DO DEZYNFEKCJI RĄK NITROSEPT

Płyn NITROSEPT pomaga w szybkiej i skutecznej dezynfekcji skóry dłoni. Zawarta w płynie substancja czynna, posiadając silne działanie wirusobójcze i bakteriobójcze, przyczynia się do ochrony przed wirusami, bakteriami i grzybami. Dodatek gliceryny, która posiada właściwości nawilżające sprawia, że nawet częste stosowanie płynu NITROSEPT nie powoduje nadmiernego wysuszenia skóry.

Płyn do dezynfekcji rąk NITROSEPT można używać w warunkach domowych oraz w zakładach pracy czy obiektach użyteczności publicznej. Stosuje się go bez rozcieńczenia, bezpośrednio na skórę dłoni. Zaleca się rozprowadzanie na suchą i czystą skórę ok. 3-5 ml płynu przez ok. 30 sekund, a następnie pozostawienie do wyschnięcia. Nie należy płynu spłukiwać.

NITROSEPT dostępny jest w sprzedaży w następujących opakowaniach: saszetka 3 ml, pojemnik 1 l, pojemnik 5 l, kanister 20 l.

Produkt na bazie alkoholu etylowego.

Substancja czynna: etanol 644 g/l.

NITROSEPT został zarejestrowany przez Urząd Rejestracji Produktów Leczniczych, Wyrobów Medycznych i Produktów Biobójczych pod numerem 0034/TP/2020.

NITROSEPT

 • pomaga skutecznie zwalczać wirusy i bakterie
 • działa natychmiast po użyciu
 • nie wymaga rozcieńczenia
 • nie wysusza dłoni
 • posiada optymalne stężenie alkoholu
 • dostępny w różnych pojemnościach

 

ZESTAW PROMOCYJNY

Obecnie oferujemy do sprzedaży specjalnie przygotowany zestaw płynów, który pozwoli na dezynfekcję zarówno skóry, jak i powierzchni, w tym powierzchni mających kontakt  z żywnością.

Dołączona bezpłatnie do zestawu półlitrowa butelka ze spryskiwaczem umożliwi wygodne użycie produktów, zarówno w przypadku dezynfekcji rąk, jak i powierzchni.

NITROSEPT 5L do rąk + NITROSEPT CLEAN 5L do powierzchni + butelka ze spryskiwaczem gratis

Cena promocyjna zestawu: 61 zł + 8% VAT

Promocja ważna do 15 września 2020 lub do wyczerpania zapasów.

Informujemy, że realizujemy wysyłki kurierskie dla zamówień, które spełniają poniższe minimum logistyczne:
– 1 opakowanie (960 sztuk) dla saszetek 3 ml
– 15 sztuk dla opakowań 1-litrowych
– 4 sztuki dla kanistrów 5-litrowych

Ze względu na dużą liczbę zapytań, preferujemy kontakt mailowy. Osoby zainteresowane zakupem płynu NITROSEPT prosimy o wypełnienie formularza zamówienia. W przypadku pytań i konieczności dokonania szczegółowych ustaleń, prosimy o wysłanie wiadomości na adres: nitrosept@nitroerg.pl Kontakt telefoniczny ws. sprzedaży NITROSEPTU możliwy jest pod numerem telefonu 32 466 16 30, w dni powszednie w godzinach 8.00 – 14.00.